Interview- Robert a Briana about Step

25. května 2008 v 12:00 | Niky |  Interviews
Ahoooooj, mám pro Vás nově přeložené interview co jsem nedávno našla na internetu, dlouhou dobu nebyl čas na překládání ale ted konečně jsem měl trošku volna tak jsem ho přeložila, zatím mám jen půlku...no doufám, že budete rádi aspon za půlku.Možná něco nebude dávat souvislost ale předem se omlouvám, tento článek je předpřipravený ptž nejsem doma a já ho překládala v 21:00...skoro jsem spala:D:D:D!!!!
Prosím pište komentíkyyyy:-*****I love you!!!!!!

Kopírovat pouze se ZDROJEM

Interview o Step up 2 The Streets a Robertu Hoffmanovi, Brianě Evigan


Adam Shankman prokázal, že taneční film je zpět. Zamluvil si nového režiséra! Minulá režisérka Anne Fletcher(režisérka Step up) se postarala o vytvoření magické scény s Channingem Tatumem a Jeenou Devans.
Super, Adam je znovu zpátky a začíná s novým, přicházejícím režisérem-Jon Chu ten si vzal na starost pokračování se jménem: Step up 2 The Streets. A to je čas pro nové tváře, v hlavních rolích Roberta Hoffmana a Brianu Evigan. Ve filmu, Briana musí udělat volbu jakou cestou se vydá, nebo bude poslána pryč.Musí si vybrat mezi MSA(Maryland school of Art) a její pouliční taneční skupiny. Raději než tančení se všemi dohromady, Briana a Robert vytvoří jejich vlastní crew a chystají se na pouliční battle pro získání absolutní vlády v ulicích.
Briana a Robert pocházejí z tanečního prostředí, a dokonce i pro ně bylo velmi těžké udělat nějaké extrémní čísla v natáčení. "Já trénuju od doby, co jsem byl batole, byl jsem schopný všechno provádět bezpečně, ale i přesto byly zranění" vzpomíná Rob. "Nevzpomínám si,na každé zranění jednotlivě.Ale jednou jsem měl opravdu strašný uraz zad a dotoho jsem se udeřil do kolena.To byla právě věc, kdy jsem jsem si myslel, že jsem připravený dělat tyto věci, tahal sem "za nitky" až se mi stala tato nehoda." dodává Rob
"Já jsem začala když mi bylo 9, a potom jsem začala si brát soukromé hodiny se Shane Sparks,když mi bylo 11, možná něco přes 11 let" dodává Briana. "Hlavně Hip hop, a poté jsem se vrhla do salsy,baletu a jazzu, a všeho jiného. Začala jsem pracovat s Dave Scott, ale poté jsem se značně zdokonalila s Jamal Sims a Rhapsdy, který byl jeho asistent a tanečník. Oni mě pomohli stát se ještě o trošku lepší než jsem byla. Vlastně sem začínala nejvíce se street hip-hop. Když jsem poprvé vešla do Daveho pokoje, byla sem vystrašená. Příčinou bylo, že byl hodně populární a nikdy předtím sem nic podobného neviděla(myslí tím co dělal za taneční kreace.)Musela jsem nově zapracovat na svalech. Byl bláznivý a dívat se na něj bylo zastrašující."
Nazpomínejte na ZDROJ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co říkáš na můj blog?

Hezký
Nic moc
Hrůza

Komentáře

1 SÁRINKA SB SÁRINKA SB | Web | 25. května 2008 v 15:40 | Reagovat

ACHOJÍK

2 SÁRINKA SB SÁRINKA SB | Web | 25. května 2008 v 19:35 | Reagovat

dík ten sem dělala já

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.