Interview

24. dubna 2008 v 20:21 | Niky |  Interviews

Mám tu pro Vás to slíbené interview...dalo mi to makačku to přeložit s Angliny, tak prosímdodrzovat:


Suzie: Po shlédnutí tvých videí jsem si řekla, jsi jeden z králů

Robert: Lichotíš jim
SM: Jak krásný, kluk ze severu přišel k tanci?
RJH: Viděl jsem klip od Michaela Jacksona-Thriller.Když se přesunul ze zpěvu na tanec- jeho tělo bylo excelentní..opravdu užasné.Nebylo to ale tak, že bych si řekl "Bum a ted chci být tanečníkem" , ale všechna moje energie se na tom podílela.

SM: Jak si byl starý?

RJH: Čtyři (Smích). Zazářil jsem ve školce.Mamka se mě ptala jestli chci dále pokračovat na taneční školu (přesněji řečeno do taneční třídy). Učitelka říkala, že jsem hodně složitý- nedělal jsem totiž to, co po mě chtěla, tancoval jsem podle toho co právě v sobě cítím.

SM: Potom?

RJH: Neměl jsem rád techniku tance, ale hodně lidí mi říkalo,že to potřebuji, tak jsem do toho dal opravdu všechno. Miluji okamžik, kdy jsem objevil, co všechno můžu díky technice pohybu dělat- dynamické skoky a otoček. Ve 14, jsem odešel z domova na střední uměleckou školu.Tam jsem byl 2 rok.Začal jsem navštěvovat Birghim balet. Balet jsem měl celý den, jazz celou noc, pozdě v noci jsem chodil do centra a taky jsem se pral s těm drsnýma klukama.

SM: Kdy jsi objevil hip hop?

RJH: V 15 jsem se setkával s Wade Robesonem, který byl ztělesněním všeho, toužil jsem tvořivě tančit, být jako on. V 20 jsem narazil na LA, všechno kromě trénovaní muselo jít stranou.

SM: Jakto ?

RJH: 110 procent bylo trénování, tady sem měl možnost začít, opravdu dobře tancovat.

SM: Zabýval si se tehdy herectvím?

RJH: No..míval jsem chut si zahrát, ale herectví mě neřídilo.Některé nabídky mi ale vyloženě "sedly" , měl jsem dveře otevřené.

SM: Myslíš tím tvoje vystoupení ve filmu You Got Served?

RJH: Ano, ano…to bylo přesně pro mě, nestáli na nademnou lidi, podle kterých jsem měl choreografii dělat, byl jsem sám sobě režisérem i scénáristou- vše bylo podle mě.

SM: Jak si se k filmu dostal?

RJH: To bylo jak pohádka. Producent mě viděl v Zábavním parku.Moc často jsem venku nevystupoval, ale když už ano, tak jsem byl opravdu bláznivý, šílený. Oni si prohlídli můj životopis a řekli- on je perfektní pro tuto roli.Další den si mě pozvali a ptali se mě na choreografii.

SM: Wau takže to byla vlastně jedna z tvých největších příležitostí?!

RJH: No, byl jsem nadšený z vystupování v zabavních parcích(Carnival).Je to více osvobozující, myslím tím, že si můžeš dělat co chceš- jako tanečník i choreograf. V LA byl jednou za čas někdo kreativní, co mě kontroloval ale tady ne.

SM: Jak si se seznámil s tvým manažerem?

RJH: Přesná, stejná cesta.Na párty filmu You got… Michael Baum řekl: "Viděl jsem tě v Carnival. Chtěl bych se seznámit s někým, kdo to umí na place rozjet jako ty, a dal mi jeho vizitku.Nevědě jsem co říct.Nevěděl jsem jak vlivný je, ale on mě dál sledoval a pak řekl: dovol mi reprezentovat tě! Odted bylo 100 procent času herectví.
SM: Jak jsi používal svůj web?

RJH: On řekl castingovým agenturám, že se na to mají kouknout.Začal jsem být učitel různých tříd- lidé chtěli obrázky, bio. Bylo to lehčí než faxování.potom jsem si řekl, proč nepřidat i moje zábavná videa.

SM: Přišla díky těmto videum práce?

RJH: Ne tak úplně, ale když děláš videa, která se lidem líbí, oblíbí si tě a ostatní si tě třeba i najdou.


SM:Jak si potkal choreografy, kteří si tě najali

RJH: Všechno to začalo zkouškami. Taneční okruh v LA je malý, musíš chodit na několik párty, kde potkáš hodně takových lidí. Udělal jsem si takový bod, že musím být cool a reprezentativní,někdy jsem někoho takového zahlédl.A dostal jsem dobrou šanci. Když mě poznali, začal jsem ze sebe dělat "šaška".

SM: Rád?

RJH: No, místo toho, abych jim hned ukazoval moje photoshooty, nebo mluvil o tom, že mám 2 kredity na střední, tak jsem dělal show, nebo jsem stál a během rozhovoru improvizoval.

SM:Máš publicitu?

RJH: Ano, můj manažer mně doporučil…´jsem v článcích v magazínech,photoshooty, dostáváte info o mých osobních věcech, zkušenostech.

SM: Opravdu "hollywoodské" a jak trénuješ tanec?

RJH: Moje taneční kariéra byl báječný prostředek, díky kterému jsem se dostal až k cíli-k herectví. Někdy zapomínám jít na stage, asi proto, že herectví je více odměnující.Tancování ale v mém životě vždy bude!!!!

SM: Tvoje sekce "Rady" na tvých stránkách je báječná, můžeš to nějak shrnout?

RJH: Hlavně musí opravdu pracovat a chtít to….potom to dokáže, musí si najít dobrého učitele, který ho bude učit stále nové triky…já například odcházel z domova a hledal jsem si učitele sám….

SM: Ještě něco?

RJH: Musí být klidná a pohodová osoba, kterou neúspěch nevyvede z míry….a také se musíš koukat na ostatní..jaké mají triky atd. Neměl by ovšem kritizovat…

SM: To je pravda.

RJH: Člověk nemůže poučovat o tanci, každý tančí jak chce. Musíš skvěle vypadat, ptž na to se ti lidé hlavně dívají…

SM: Máš nějaké cíle?

RJH: Jo jo, chtěl bych být Mistrem tance v Americe. Než jsem ale potkal choreografy atd. tak byl můj cíl udělat nějakou choreog. a to se mi podařilo s filmem You got served.
.
Zdroj: www.robert-hoffman.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám Robert Hoffman???

Ano,moc
JO,celkem jo
Nic moc
Né vůbec!

Komentáře

1 Pajush... Pajush... | Web | 26. dubna 2008 v 11:59 | Reagovat

borkaa...

2 CharlesNunda CharlesNunda | E-mail | Web | 23. září 2017 v 4:37 | Reagovat

<a href=https://www.viagrapascherfr.com/>Click here!</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.