Článek v Bravu

10. dubna 2008 v 20:19 | Niky |  Interviews
Článek, co se necházel v Bravu:
!Ve sterilní tělocvičně nikdy nepochopíš, o čem je tanec tam venku!"Vpálí chasemu do tváře svérázná Andie v romantické komedii "Lets Dance 2:Street Dance". Oba tancují v prominentní Marylendské škole umění.

Ale kluk z bohaté rodiny Chase až díky temperamentní outsiderce z předměstí pozná opravdický život v zapadlých čtvrtích. V jejich ulicích vedou taneční skupiny zakázanou bitvu zvanou "The Streets" v naději, že ovládnou tento undergroundový svět.Film je plný hudby, tance: od baletu přes step a break až po salsu. "Chase je stejný jako já " říká Robert. "Všechno seč mu daří.Ale potřebuje nakopnout, aby mu došlo, že může věřit svému vnitřnímu hlasu a tancovat, to co sám chce, co vychází z jeho nitra".RObert začal tancovat už ve školce.Téhle vášni propadl poté, co viděl Michaela Jacksona v klipu "Thriller". Stejně jako filmový Chase vyhrával postupně všechny možné ceny a soutěže.Ani před kamerou není nováčkem.Objevil se v menších tanečních rolích, např. ve snímku "Hříšný tanec 2", zyahrál si v epizodě TV seriálu "Kriminálka Miami", viděli jsme ho v komedii "Supernáhradník".Jako tanečník spolupracoval s Christinou Aguilerou, Ushrem i Marilyn Mansonem.Momentálně po boku Ashley Tisdale natáčí na Novém Zélandě snímek "They come from upstairs".Jde o dobrodružnou fantasy, ve které parta kámošů brání své prázdninové sídlo před mimozemštany.
No takže shrnuto podtrženo, sme se z toho článku nic novýho ani zajímavýo nedozvěděla...to už přece všechno víme...taky by nás jednou mohli překvapit něčím neokoukaným...a nato, že si Bravo nekupuju a ted sem si ho za 27kč koupila jen kuli Robertovi a nic jinýho zajímavýho tam nebylo...tak už si ho nikdy nekoupím:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.