Bio

21. března 2008 v 21:27 | Niky |  Bio

Robert James Hoffman III (narozený 21. září 1980) je americký herec.Někdy se také živý jako choreograph, tanečník a natáčí své vlastní krátké filmy, které si sám napíše, potom je režíruje a také v ních hraje.

Robert se narodil v Gainesville, Florida Robertovi a Charlotě Hoffman.Když bylo Robertovi 7 let, přestěhovali se do Madison, Alabama.Má mladšího bratra Chrise a dvě mladší sestry Ashley a Lauren.
Už když byl Rob malé dítě, maminka ho dala do taneční třídy na místní škole. Učitelka tvrdila, že Rob je dost rozdílny než ostatní děti, spíše si tancuje někde sám, než aby tvořil tance s dětmi. Po tom co se přestěhovali do Madison začal chodit na hodiny tance aby se zdokonalil v technice tance.
To také začal natáčet filmy-mezi prvníma "Pátek třináctého". Rob u natáčení krátkých filmu zůstal.(Jeho výtvory si můžete prohlídnout na stránkách youtube.com, kam svoje videa ukládá- odkaz v sekci EXTRA.)
Na střední škole se měl rozhodnout mezi sportem a tancem...a my všichni víme co si vybral.V 15 letech si sebral pár svých věcí a odstěhoval se do Birminghamu v Alabamě.Chtěl ještě více trénovat. Zde potkal svého učitele Kim Wolfa.Během dne Rob dělal klasický balet a navečer jazz právě s Kimem. Pozdě v noci chodil také do centra, kde se zlepšoval s BMW(Birmingham's Most Wanted)hip hop skupinou.

V roce 2002 se přestěhoval do Los Angels. Svoji hereckou kariéru zahájil rolí v americkém televizním seriálu American Dreams(2003). Měl malé role v různých flimech např.: From Justin to Kelly, Dirty Dancing: Havana Nights, Coach Carter and You Got Served (Nakládačka), za kterou dotal ocenění: Nejlepší americký choreograf.V LosA se také seznámil se svým manažerem.
Pracoval jako Tanečník např. s Christinou Aguilera, Usher, Mya, Marylin Manson a Ricky Martin se kterými dělal taneční videoklipy.
Robertova první velká role přišla s filmem- She's the man (Super náhradník) se slavnou Amandou Bynes.
A poté už se role jen hrnuli- Step up 2 The street s Brianou Evigan, They came from upstairs s Ashley Tisdale atd....

článek by NIKI
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám Robert Hoffman???

Ano,moc
JO,celkem jo
Nic moc
Né vůbec!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.